EARLFAMILY 13 cm x 9.4 cm pre Sedem Smrteľných Hriechov Elizabeth Liones Surf Auto Samolepky Komiksu, Anime Osobnosti batožinového priestoru Odtlačkový

€1.32

-22%

€1.70

Nový produkt

1 položky

Štítky: lev nálepky, rinnes auto príslušenstvo, kráľ lev nálepky, júda lev, anime dvere, mince elizabeth, sedem smrteľných hriechov, mince usa, datca auto príslušenstvo, fúzy auto.

Ak máte ďalšie potreby, môžete ma kontaktovať

Podpora veľkoobchod / Support vlastné nálepky

Popis: Nálepky nalepiť na takmer všetky ploché povrchy!len kôra a držať!Dlho trvajúce 5+ rok života pre vonkajšie a 7 + vnútorné odolnosť Ozdobte: Camper Van, nákladné vozidlá, Motorové Domov, Stien, Loď, chladnička len o akýkoľvek plochý hladký, čistý povrch!Návod Na Použitie: 1. Rub nálepky, uistite sa, že prenos páska je správne držal na nálepku. 2. Čisté a suché požadovanú oblasť.Nálepky bude držať najlepšie na čistenie hladkých povrchov. 3. Odstrániť vosk podklad pomaly uistite sa, že nálepka pobytov držal na transparentný prenos pásky 4. Opatrne umiestnite nálepky na požadovanú oblasť. 5. Rub nálepky z jednej strany na druhú, pričom všetky vzduchové bubliny. 6. Použiť objekt ako kreditnej karty, uistite sa, že celé nálepka je plne priľnula k povrchu. 7. Pomaly odstrániť prenos pásky, uistite sa, že žiadna časť nálepky, zostáva na prenos pásky. 8. Skontrolujte, či pre vzduchové bubliny.Vo väčšine prípadov vzduchové bubliny môžu byť spracované na okraja nálepky, ale ak nie, pin hole umožní vzduchu von a stali prakticky neviditeľné.Vaša nálepka je teraz starosti zadarmo!

Aplikačné Tipy: 1. Nevzťahujú na extrémne studených alebo horúcich Povrchov.Ideálna teplota musí byť medzi 60°F & 90°F. 2. Nedotýkajte lepiacej podklad, oleje z vašej pokožky zabráni prilepeniu. 3. Pred použitím kotúča, uistite sa, že tam nie je žiadny vosk alebo olejové výrobky na povrchu O Vinylové Nálepky: sú to DIE-CUT obtlačky to znamená, že nie je žiadny pozadí.Ak je farba pozadia, obrázok slúži len ako príklad.Farba pozadia bude farbu povrchu môžete umiestniť nálepku, alebo je jasné, či si ju na okno.Vinylové Nálepky prichádzajú do 3 kusov: 1. Horná vrstva je transparentný prenos pásky. (Drží váš odtlačkový alebo nálepky spolu, kým sa uplatňuje) 2. Stredná vrstva je skutočná odtlačkový alebo nálepka (To je zovretý medzi Aplikáciou Pásky a Vosku Podklad) 3. Spodná vrstva je vosk podklad. (chráni lepiace do kotúča, ktorý je pripravený uplatňovať) 4. Nie pranie do 24 hodín.

Položka Dĺžka 13cm
Druh Lepiť Nálepky
Typ Nálepky Auto Tela
Balenie Nie Zabalené
Vhodné Pre auto, Požičovňa, notebook, Skateboard, Batožiny, Steny atď
Kvalita Top Vysoká
Miesto Pôvodu Čína (Pevninská Časť))
Styling Osobnosti
Funkcia 1 Auto styling / Auto nálepky
Položka Šírka 9.4cm
Číslo nálepky 1 ks
Dizajn Karikatúra
nepremokavé Áno
Druh Materiálu Vinyl
Kategória Nálepky
Funkcia 2 Reflexné nálepky Nepremokavé 3D
Názov Modelu auto nálepky
Vlastnosti 3D
Názov Značky earlfamily
Horúci Produkt Áno
Položka Výška 0cm
Položka Priemer 0cm
Umiestnenie Nálepky Dvere & Pás line
Model OEM

Súvisiace produkty