EARLFAMILY 13 cm x 10.6 cm pre Šťastie HiraganaI Neo-Chrome Slap Auto Nálepky Vinyl Auto Zábal Odtlačkový Motocykel Nepremokavé Dekor

€1.24

-27%

€1.70

Nový produkt

1 položky

Štítky: car wrap, earlfamily nálepky, auto nálepky, auto film zábal, nálepka na stenu, moto bunda, auto vinyl zábal, auto kontrolné nálepky, rýchle ts1200a, nálepky skúter ta.

Ak máte ďalšie potreby, môžete ma kontaktovať

Podpora veľkoobchod / Support vlastné nálepky

Popis: Nálepky nalepiť na takmer všetky ploché povrchy!len kôra a držať!Dlho trvajúce 5+ rok života pre vonkajšie a 7 + vnútorné odolnosť Ozdobte: Camper Van, nákladné vozidlá, Motorové Domov, Stien, Loď, chladnička len o akýkoľvek plochý hladký, čistý povrch!Návod Na Použitie: 1. Rub nálepky, uistite sa, že prenos páska je správne držal na nálepku. 2. Čisté a suché požadovanú oblasť.Nálepky bude držať najlepšie na čistenie hladkých povrchov. 3. Odstrániť vosk podklad pomaly uistite sa, že nálepka pobytov držal na transparentný prenos pásky 4. Opatrne umiestnite nálepky na požadovanú oblasť. 5. Rub nálepky z jednej strany na druhú, pričom všetky vzduchové bubliny. 6. Použiť objekt ako kreditnej karty, uistite sa, že celé nálepka je plne priľnula k povrchu. 7. Pomaly odstrániť prenos pásky, uistite sa, že žiadna časť nálepky, zostáva na prenos pásky. 8. Skontrolujte, či pre vzduchové bubliny.Vo väčšine prípadov vzduchové bubliny môžu byť spracované na okraja nálepky, ale ak nie, pin hole umožní vzduchu von a stali prakticky neviditeľné.Vaša nálepka je teraz starosti zadarmo!

Aplikačné Tipy: 1. Nevzťahujú na extrémne studených alebo horúcich Povrchov.Ideálna teplota musí byť medzi 60°F & 90°F. 2. Nedotýkajte lepiacej podklad, oleje z vašej pokožky zabráni prilepeniu. 3. Pred použitím kotúča, uistite sa, že tam nie je žiadny vosk alebo olejové výrobky na povrchu O Vinylové Nálepky: sú to DIE-CUT obtlačky to znamená, že nie je žiadny pozadí.Ak je farba pozadia, obrázok slúži len ako príklad.Farba pozadia bude farbu povrchu môžete umiestniť nálepku, alebo je jasné, či si ju na okno.Vinylové Nálepky prichádzajú do 3 kusov: 1. Horná vrstva je transparentný prenos pásky. (Drží váš odtlačkový alebo nálepky spolu, kým sa uplatňuje) 2. Stredná vrstva je skutočná odtlačkový alebo nálepka (To je zovretý medzi Aplikáciou Pásky a Vosku Podklad) 3. Spodná vrstva je vosk podklad. (chráni lepiace do kotúča, ktorý je pripravený uplatňovať) 4. Nie pranie do 24 hodín.

Funkcia 2 Reflexné nálepky Nepremokavé
nepremokavé Áno
Názov Značky earlfamily
Styling Osobnosti
Farba Čierna/Strieborná
Miesto Pôvodu Čína (Pevninská Časť))
Druh Lepiť Nálepky
Položka Dĺžka 13cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Modelu auto nálepky
Horúci Produkt Áno
Kategória Nálepky
Položka Šírka 10.6cm
Vhodné Pre auto, Požičovňa, notebook, Skateboard, Batožiny, Steny atď
Balenie Nie Zabalené
Číslo nálepky 1 ks
Položka Druh Nálepky
Model OEM
Umiestnenie Nálepky Vedúci
Položka Priemer 0cm
Typ Nálepky Auto Tela
Dizajn Karikatúra
Položka Výška 0cm
Funkcia 1 Auto styling / Auto nálepky
Druh Materiálu Vinyl
Kvalita Top Vysoká

Súvisiace produkty