Nad RÁMEC Pôvodných Predajní SRDCN 2020 SRDCN2020K06 Vonkajšie Sústruženie Nôž Sústruh Držiaka Nástroja Nudné Bar Rezanie CNC Sústruhu Frézy

€6.06

-6%

€6.45

Nový produkt

1 položky

Štítky: diamond sústruh nástroj, rpmt, 12 sústruh, prenosné vŕtacie stroje, depil, nôž volfrámu, tekutý kov, 1x2, skladacie čepeľ noža guľôčkové ložisko, anjel na nechty, nálepky.

Nad RÁMEC Pôvodných Predajní SRDCN 2020 SRDCN2020K06 Vonkajšie Sústruženie Nôž Sústruh Držiaka Nástroja Nudné Bar Rezanie CNC Sústruhu Frézy Vitajte na OYYU Ligy Majstrov Obchod kabinetu len ukázať súčasťou našich produktov,veľa výrobkov nebol odovzdaný na sklade, ak nie je možné nájsť nástroje, ktoré potrebujete alebo máte akúkoľvek otázku,prosím, kontaktujte nás,dáme vám odpoveď čo najskôr.Vlastnosti Produktu: 1. Vysoká tvrdosť, silné a dobre sa nosí. 2. Odolnosť proti opotrebeniu je 30-krát bežných nástrojov. 3. Život je päť krát všeobecné CNC nástroje. 4. Vzhľad je krásny a technológie spracovania je prísny. 5. Majte na zlepšenie a usilovať sa o dokonalosť Balík obsahuje: 1pcs otáčania nástroja(nie vrátane karbidu vložky) alebo 1pcs otáčania nástroja + 10pcs/box vložiť Upozornenie: 1.Pošleme na Skrutku a Kľúč. 2.Vzhľadom na svetlo, obrázok produktu bude mať malý farebný rozdiel.

O nás:

One-stop obstarávania platformu pre "OYYU" CNC nástroje.Dodávateľ kvality rezné nástroje.Zriadená v roku 2013, spoločnosť sa hlavne zaoberá zahraničný obchod export.Spoločnosť má vytvorené veľmi vyspelé logistické kanál pre mnoho rokov.Spokojnosť zákazníkov je vysoká a produktov môžu byť doručená na svete lepšie a rýchlejšie.Spoločnosť vyrába hlavne CNC ramienka, CNC čepeľ, závitové čepeľ, karbid konci mlyn, ťuknite na položku a vrtáka.Konanie na významných značiek CNC čepele: MITSUBISHI, Taegutec, KORLOY, ZCC.CT, KYOCERA, Tungaloy, Sumitomo, vargus, HITACHI, DIJET, ISCAR.Rezné nástroje sú známe ako "priemyselná zuby", a ich výrobky sú široko používané v mnohých oblastiach, ako sú stroj, nástroj, priemysel, pre automobilový výrobný priemysel, plesní, spracovateľský priemysel, letecký priemysel, národnej obrany priemysel, oceliarsky priemysel, elektronický priemysel, atď., ktorý je nenahraditeľný v modernom priemysle.Úlohu. "OYYU" sa zaväzuje zákazníka prvý a nadviazať dopredu.Naša spoločnosť môže poskytnúť kompletnú podporu riešenia pre obrábanie, výroba a podľa rôznych potrieb zákazníkov.

Názov Značky OYYU
Číslo Modelu SRDCN2020K06
Výška 20 mm
Dĺžka 125 mm
Povlak čierne prevedenie
Maticový kľúč T15
Tvrdosť 45-48 HRC
Farba čierna
vložiť Nie vrátane
Šírka 20 mm
Použitie Externé Otáčania Nástroja
Materiál HSS
Skrutka M2.5*6

Súvisiace produkty