Tuya Inteligentný Život Zigbee Opony Switch Modul APLIKÁCIE, Diaľkové Ovládanie, Podpora Pre Google Domov Pre rolety Nevidiacich Motorových Dropship

€12.37

-31%

€18.19

Nový produkt

1 položky

Štítky: dimmer prepínač wifi, aqara zigbee 3, bluetooth, relé zigbee, zigbee rúry opony, rolety zigbee, MODUL, prepínač tuya zigbee, dvere tuya smart, homekit switch.

Popis:

1.Použitie s Oveľa Viac Pohodlia:naozaj dobrý substitučnej pre jednu nové inteligentné rolety, prepnite na prácu s tradičné rolety, prepínač realizovať inteligencie.Tiež to môže byť spojené s vašou rolety uzávierky motora elegantne ovládať svoje rolety.

2.Wireless Remote Control:umožňuje Zapnúť na diaľku ovládať pripojené spotrebiče na svojho inteligentného telefónu, nech ste kdekoľvek.To musí byť použité s bránou z ZigBee 3.0. (Kompatibilný s operačným systémom Android&iOS.)

3.Hands-free Hlasové Ovládanie:Kompatibilný s Amazon Alexa /Google Home/Siri pre jednoduché ovládanie hlasom,poskytuje svojho inteligentného života na ovládanie záclony s oveľa väčšie pohodlie.

4.Časovač Nastavenie:Vziať plnú kontrolu nad vašou rolety, inteligentne časovač funkcia na vašom App,ktorá umožňuje otvoriť / zatvoriť ich v určitom čase automaticky.Automatizáciu vášho domova záclony cez 3 načasovanie typy:plány načasovanie,časovač časovanie a slučky načasovanie.

5.Rodina Zdieľanie:Jedno zariadenie môže byť spoločné pre rôznych členov rodiny to znamená, že jeden IDENTIFIKÁTOR je možné ovládať viacerými záclony,alebo viacerých používateľov môže ovládať jeden záves.Ovládanie vašej inteligentnej domácnosti ostatní členovia rodiny alebo priatelia spolu.

Špecifikácie:

Typ výrobku: Zigbee Opony Modul

Napätie: 220-240V AC 50/60Hz

Prúd: 3A

Napájanie Záťaže:500W (Max.)

Prevádzková teplota: -10℃-+40℃

Prípade temp: Tc +80℃(Max.)

Prevádzka rozpätie:≤200 m

Matný(W*D*H): 52*47*18 mm(bez klip)

Hodnotenia IP: IP20

Package Zahrnuté:

Zigbee Opony Modul*1(s montážny klip) Návod na použitie*1 Poznámka:Motor nie je v cene,potrebné zakúpiť samostatne.

Poznámky:

1.Skontrolujte prosím váš motor s 4 vodiče pred uskutočnenie objednávky(Poznámka:Motor nie je v cene,je potrebné samostatný nákup.)

2.Tento rolety, switch modul môže pracovať s DC motorom.

Certifikácia Žiadne
Fotoaparát Vybavený No
Číslo Modelu opona prepínač
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Štát Montáž Ready-to-Go
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Aleekit
Podpora Dropshipping

Súvisiace produkty