Schnell-gefrorene Smoothies Neu Odolné Slush Eis Maker Squeeze Slush Schnell Khl Tasse Milchshake Flasche Smoothie Tasse

€21.35

-48%

€41.86

Nový produkt

1 položky

Štítky: slush puppy cup, bass pro shop spp, argos slush pohár, hydro banky vsco, med kuchyňa, ice maker slushy, Bingo Karty, slush maker india, slushi, retro slush maker.

Rýchle Krémov Na Zmrazenie Nových Odolné Slush Výrobník Ľadu Squeeze Slush Rýchlo Chladiaci Pohár Mlieka Shake Fľaša, Pohár Smoothie

Okamžite zablatené, takže váš obľúbený nápoj.To sa môže rýchlo stať vaše obľúbené zase nápoje do zmrzlinu!

Funkcie:

Rýchlo technológie pre zmrazenie-premeňte svoje obľúbené nápoje (napríklad cola a džús), osviežujúci slush len pár sekúnd.Len skladovať v chladničke, pred použitím (vložíte do Pohára na príslušnú teplotu).Mäkký, silikónový Pohár umožňuje prenos studený vzduch priamo do nápoja.

Osviežujúci a ľahký-k-použitie-dizajn vám umožňuje jednoducho vychutnajte si lahodný Kašovitú.Vymeniteľné dome kryt pomáha predchádzať , A opakovane lyžice lyžice umožňuje vybrať, či sa na holičkách alebo zachytiť osviežujúci potravín.

Neriedený pochúťka-Väčšina domáce kalu pomocou zmesi zmrzliny a džús na dosiahnutie semi-mrazené konzistencia, ktorá môže viesť k riedením pôvodnej chuti.Nie je to zmrzlina, vyžadujú, ale mrazničky používa jedlo, ako jej chlad zdroj.Výsledkom je nápoj so čistá, saccharified verziu vášho obľúbeného že chutí presne ako originál nápoje.

Prispôsobte si v pohode kúpiť obmedzené zablatené príchute v cukrární.Používajte ho na vlastné studený nápoj prispôsobiť.Môžete namočiť do čistej vody, mrazené cappuccino, alebo aby ľadový ľadový čaj.Všetky ľadový pridať takmer nápoje, rýchle masáž, a potom sa môžete tešiť na novú verziu vášho obľúbeného nápoja.

Opakovane použiteľné, nezabudnite si priniesť neobmedzenú zábavu opakovane použiteľné, a umývačka riadu.To umožňuje vyskúšať novú chuť každý deň alebo raz za hodinu.Na štart, umývanie Pohár a refreeze ďalšie dobrodružstvo je bodom mrazu.

Bezpečné a netoxické-Všetky diely sú non-jedovaté, potravín,-trieda a BPA-free, takže jediné, čo budete musieť starať o hrozných mozog zmraziť.

Type4 Slushy Ice Cream Maker
Modellnummer Rýchlozmrazovací Smoothies
Kapacita 210ml
Podpora Dropshipping a veľkoobchod
Type2 Quick-mrazených Krémov
Type3 Ice Cream Maker
type6 Chladiaci Pohár Smoothies
type5 Rýchle chladenie pohár
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Chladiaci Pohár
Materiál Silikónové
Druh Rýchlozmrazovací Smoothies

Súvisiace produkty