Ponúkajú grip školenia Horolezectvo Dosky Drevené Lezenie Hmatníkom Horolezectvo Školenia Board Indoor, Horolezectvo Hangboard

€46.04

Nový produkt

1 položky

Štítky: hmatníkom dreva, tabuľka lezenie školenia, crystal spev, hmatníkom plesní, vyliezť laná, mini prenosné kartón, hmatníkom, horolezectvo nástroj, muži, skalné lezenie, hangboard.

Hmatníkom Lezenie Silu Rock Mužov Drevené Lezenie Vonkajšie Hangboard Silu Športu Nástroje Odbornej Prípravy Rada

Dieťa úvod:

Dĺžka 500mm/šírka 100 mm/hrúbka 50 mm-30 mm/otvor hĺbka 18 mm---45mm.Vybavená 6 samorezných skrutiek.

Komplexný tréningový konfigurácie pre sloper s rôznymi svahu uhlov.

Vykonané niektoré zmeny, mnoho prst diery a sloper, vhodné pre Čínskej a Ázijskej ľudí, môže zápas dovezené viacvrstvové dosky budovať svoje vlastné domáce vzdelávanie systému.

Je vhodný pre domáce a lezenie telocvične, gymnasiums a RV školenia.Je vhodný aj pre montáž na domácej rámy dverí a lezenie telocvični školenia steny pre silu a telesnú, alebo ako opierka na nastavenie línií, ako prst silu, vytrvalosť, rovnováhu a iných štýlov.Rôzne veľkosti sú vhodné pre hráčov rôzne silné stránky a schopnosti, a to je hladké a okrúhle, nie bolí ruky a ľahko pochopiteľná, vhodné pre teenagerov.

Výsledkom je hangboard, ktorý testuje limity prst silu a pomôže vám k vašej vysokého stupňa cieľov.Drevo je oveľa lepší živice v zmysle jeho prirodzené vlastnosti priľnavosť, pórovitosť a štruktúry Dreva je zďaleka najlepší tréningový materiál v súčasnej dobe k dispozícii pre prst pevnosť a dobrá správa je, že rastie na stromoch!

Znamená to prísť s operadlo alebo iné montáž prevodovky?

Odpoveď: Neobmedzený Hangboard neobsahuje operadlo.

Nezahŕňa vhodné skrutky pre montáž na operadlo alebo iný povrch.Jednoduchá montáž zahŕňa skrutky využiť mimo sezóny a vlak s Drevom Rukoväte Školenia Dosky.Jeho hladká textúra umožňuje šetriť kože pre skutočný rock, a prírodné drevo obilia vyzerá skvele visí nad váš obývacia izba dverách.

vitajte na Vek Obchod

,Špecializujeme sa na výrobu tenis, bedminton a iné profesionálne športové tovaru.Máme

našej vlastnej továrni a môžu sa prispôsobiť všetky druhy výrobkov, ktoré potrebujete.Vitajte opýtať, Tel.:

(+86) 15980897332

Pôvod CN(Pôvodu)
veľkosť 500mm*100mm*30mm
hmatníkom Lezenie Prst Školenia
Názov hmatníkom
Druh Steny Vybavenie, Istiace & Takeláž

Súvisiace produkty