MISSHA Čase Revolúcie Vitality Nastaviť ( Face Cream 50g + Očný Krém 25g + Pleťové Sérum 40 g ) Kórea AntiWrinkle Výživný Starostlivosť o Pleť

€39.05

-30%

€55.79

Nový produkt

1 položky

Štítky: revolúcia make-up palett, krém na tvár, kórejčina, dr. jart, zbraň mezoterapia, krém živej glamour, revolúcia krásy londýna, sérum, tajné pokožky, Astaxanthin prášok, kórejský starostlivosti o pleť u n.

MISSHA Čase Revolúcie Vitality Nastaviť ( Face Cream 50g + Očný Krém 25g + Pleťové Sérum 40 g ) Kórea Starostlivosti o Pleť Proti Vráskam Zubov MISSHA Čase Revolúcie Vitality Sérum 40ml Sérum na liečbu vrások a vitalitu slabnúť a revitalizovať hrubú kožu, že je príliš unavený 1. Zlepšiť vrásky: Umožňuje koži, aby sa pružné a hladké ako porcelán opravy jemné vrásky tvoria opakované výrazy tváre. 2. Vitalitu pokožky starostlivosti Dáva vitalitu pokožky, ktorá je príliš unavený na to byť vystavený vplyvu škodlivých vonkajšieho prostredia. 3. Osviežujúca vlhkosť liečba Hladká textúra zanecháva pokožku jemnú na mäkké ako je absorbované jemne do pokožky.MISSHA Čase Revolúcie Vitality Krém 50 ml Krém na vrásky a vitalitu starostlivosť zaniká a revitalizuje príliš unavený hrubú kožu 1. Umožňuje pleť bude pružná a porcelánu hladké opravy jemné vrásky tvoria opakované výrazy tváre. 2. Vitalitu pokožky starostlivosti Dáva vitalitu pokožky, ktorá je príliš unavený na to byť vystavený vplyvu škodlivých vonkajšieho prostredia. 3. Hydratačná starostlivosť: Elastické krém vytvára ochrannú, upokojujúci, hydratačný vrstva cez pokožku.MISSHA Čase Revolúcie Vitality Očný Krém 25ml Očný krém na vrásky & vitalita starostlivosti revitalizuje a vyhladzuje príliš drsné a unavenú pokožku okolo očí 1.Zlepšuje vrások pleti okolo očí.Zlepšuje vrásky a spevňuje pokožku v okolí očí a úst, ktorý má tendenciu pohybovať najviac a zabezpečuje údržbu tenká, hladká pleť. 2. Vitalitu pokožky starostlivosti Dáva vitalitu pokožky, ktorá je príliš unavený, ktorá je vystavená vplyvu škodlivých vonkajšieho prostredia 3. Hydratačná starostlivosť: bohaté typ krém vytvára silnú ochrannú vrstvu na pokožke v okolí očí, ako to skvapalnieva. a drží pevne na kožu.

Krajina/Región Výroby Čína
Pohlavie Žena
Položka Druh Súbor
Pôvod CN(Pôvodu)
Počet Kusov Combo
Množstvo 1set
Číslo Certifikátu Kórejský kozmetika
Zložka MISSHA Čase Revolúcie Vitality Nastaviť
NET WT Krém na tvár 50g + Očný Krém 25g + Pleťové Sérum 40 g
Číslo Modelu MISSHA Čase Revolúcie Vitality Nastaviť
Použitie Tvár

Súvisiace produkty