5D DIY plný diamond Santa vzor cross stitch diamond výšivky mozaiky diamond domáce dekorácie

€4.78

-29%

€6.82

Nový produkt

1 položky

Štítky: latex zentai, santa lucia cross stitch, zelená latexové farby, fantasia latex, veľké cross stitch, baba cross stitch, mourek diamond maľovanie, baránok diamond maľovanie, crotchless oblek, amor diamond maľovanie.

Horúce Tovaru

$3.25 $5

$5.44 $8

$2.79 $4.3

$2.60 $4

$5.44 $8

$3.58 $5.5

$5.20 $8

$5.20 $8

obchodný názov: Použitie: home / hotel / office dekorácie a darčeky Diamond typ: rubikova kocka kolo diamond s Ohľadom na počet diamantov: 30% viac diamantov, absolútne dosť Diamond priemer: 2.8 mm Plátno rozmery: 30 * 40 cm čiastočný Obraz veľkosť 25 * 35 cm kola Poznámka: Toto je DIY diamond maľby, nie je dokončený obraz, budete musieť vyplniť sami.

1. Naša spoločnosť akceptuje nasledovné transakcie: Retail: akceptujeme maloobchodné transakcie zo všetkých zákazníkov po celom svete.Ešte nie sme stanovili minimálne množstvo pre všetky výrobky.Veľkoobchod: akceptujeme veľkoobchodného zo všetkých zákazníkov po celom svete.Ak chcete veľkoobchod vo veľkých množstvách, prosím, kontaktujte nás, my sa s vami prebrať veľkoobchodné ceny, spôsoby dopravy, atď.Sme presvedčení, že dokážeme dosiahnuť uspokojivý dohody.Dodanie agent: Ak ste zahraničných on-line predajca, vám môžeme poskytnúť výpisy agent služby.Prosím, jasne povedzte nám svoje kupujúceho, adresu, informácie v priebehu transakcie, budeme sa snažiť poskytnúť vám služby, budeme plne rešpektovať obchodné tajomstvo, a nikdy robiť nič, čo by poškodiť vaše správanie.Ak vaša krajina alebo región nie je v krajine, kde je doprava zadarmo je k dispozícii, môžete nás kontaktovať a my vám poskytne najlepší spôsob dopravy. 2. Doprava: Naše výrobky sú z pevninskej Číne.Po zaplatení je úspešné, budeme loď do 3-7 pracovných dní, a váš tovar bude zvyčajne prichádzajú do 7 50 pracovných dní.V zriedkavých prípadoch to môže byť oneskorené, v závislosti na počasí a rýchlosť vašej krajiny a výrobku.Po poslať tovar, budeme aktívne sledovať stav vášho tovaru a doprava.Zvyčajne používame Čína Príspevok pozemky na prepravu.Zvyčajne, bude tovar dodaný v priebehu 15 až 30 dní.Existujú však aj iné situácie, ktoré môžu byť omeškané, napríklad zlé počasie bude meškanie vašej krajine, a poštového systému bude meškanie dodávky miestnej pošte.Preto, najdlhšia dodacia lehota Čína Príspevok pozemkov je 50 dní.Pre nákladné zákazníkov, môžeme tiež použiť "ZTO Express" na prepravu, spravidla do 30 dní. 3. Sadzobníka: Po tovar príde vo svojej krajine, na niektorých tarifách môže vzniknúť v určitých krajinách.Budete musieť zaplatiť túto časť sadzobníka.Označíme ho ako darček, alebo zníženie hodnoty tovaru, ak chcete uložiť niektoré colné náklady. 4. Po-predajný servis: Všetok tovar, ktorý predávame, sú prísne kontrolované.Ak zistíte, že doručený tovar majú problémy s kvalitou (non-ľudské poškodenie) do 3 dní.Vezmite prosím na obrázok a kontaktujte nás, budeme meniť alebo vrátenie peňazí vás. 5. Spätná väzba: Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité.Ak ste spokojní s produktom, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu.Ak nie ste spokojní s produktom, prosím, kontaktujte nás, môžeme vyriešiť všetky spory s vami namiesto podania negatívnu spätnú väzbu na www.slovenskovirtualne.sk.ďakujem vám veľmi pekne

Plátno Metóda Balenia Zrolovaná
Vonkajšie Balenie PAPIEROVÁ TAŠKA
Počet Farieb 1-30
Názov Značky Hibah
Materiál Živica
Súbor Typ Áno
Štýl Moderné
Vložením Oblasti Plná
Použitie Obrazy
Typ Veľkoobchod Áno(>50 Ks)
Formulár Trojrozmerný
Vzor Typ PORTRÉT
Rám No
Diamond Tvar Kolo

Súvisiace produkty